Рафаїлов: Створюється враження, що ми постійно всюди запізнюємося

Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов прокоментував реконструкцію Славутич-Арени й можливість в майбутньому грати там матчі єврокубків.

Сергій Рафаїлов / Соцмережі

Сергій Рафаїлов / Соцмережі

"Установка турнікетів вже проведена і, наскільки я знаю, вони вже протестовані. Але крім цього є ще маса питань. В першу чергу це освітлення поля та оснащення різних приміщень стадіону під стандарти УЄФА. Я якось вже говорив – створюється враження, що ми постійно всюди запізнюємося.

Приходять вимоги УЄФА для проведення матчів єврокубків, а ми відстаємо від них на кілька років. Та й сама Славутич-Арена була побудована без урахування проведення на ній матчів групового етапу єврокубків в майбутньому.

до речі
відео дня
реклама 21+

Чесно кажучи, важко сказати, чи є зацікавленість у міської влади і керівництва стадіону приймати матчі ЛЄ. Я давно не зустрічався з керівництвом міста. Тут, крім зацікавленості, потрібне розуміння, що саме потрібно робити для заманювання Ліги Європи в Запоріжжі. Але такого розуміння я поки не зовсім бачу.

У нас є конкретні вимоги УЄФА, і відповідно нам треба працювати над модернізацією Славутич-Арени. Але тут треба не просто говорити "ми зробимо", а вже зараз брати і робити", – сказав Рафаїлов в інтерв'ю Sport Arena.

відео дня

Нагадаємо, що в цьому сезоні Зоря грає домашні матчі Ліги Європи у Львові, а в Запоріжжі проводить ігри УПЛ та Кубка України.

реклама