П'ятеро гравців Шахтаря тренувались окремо від загальної групи – серед них 4 лідери команди
Донецький Шахтар провів чергове тренування – "гірники" мають кілька кадрових втрат.

Гравці Шахтаря / фото: ФК Шахтар
Будь в курсі спортивних новин першим
На вечірньому тренуванні одразу 5 гравців Шахтаря не змогли займатись в основній групі команди, повідомляє офіційний сайт клубу.
реклама
Кривцов, Маркос Антоніо, Ісмаїлі, Вітао та Марлос тренувались окремо від команди. Очікується, що вони повернуться до загальної групи найближчими днями. Цікаво, що разом з першою командою тренувались і кілька вихованців клубної академії.
До слова, Шахтар у минулому сезоні залишився без трофеїв. Новий сезон "гірники" розпочнуть 24 липня матчем з Інгульцем, початок о 19:30.