"Пустивши ворога до хати, готуйся все йому віддати", – банер ультрас Динамо на матчі з Яблонцем

Вболівальникам Динамо, схоже, не подобається факт проведення матчів Шахтаря у Києві.

Ультрас Динамо  / Фейсбук WBC Ультрас Динамо

Ультрас Динамо / Фейсбук WBC Ультрас Динамо

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Ультрас київського клубу перед початком матчу Ліги Європи проти Яблонця вивісили банер з написом "Пустивши ворога до хати, готуйся все йому віддати". Цікаво, що слова "ворога" розмальовано у помаранчево-чорні кольори. Вочевидь, таким чином, фанати Динамо натякають на Шахтар.

до речі
відео дня
реклама

До слова, "гірники" вчора на НСК Олімпійський зіграли внічию проти Ліона. Перед цим матчем вболівальники вивісили банер з написом "Шахтар, вам тут не раді".

Фото "Футбол 24".

реклама