Президент клубу з Львівської області вдарив арбітра по голові під час матчу
В Україні знову стався напад на арбітра під час матчу. На цей раз постраждав суддя, який обслуговував матч першості Львівської області.

Андрій Шагало / соцмережі
Будь в курсі спортивних новин першим
У матчі чемпіонату Львівської області між командами Фенікс-Стефано і Мостиська стався вкрай неприємний інцидент.
Під час матчу арбітр покарав жовтою карткою футболіста гостей Максима Козирєва. Той був незадоволений і штовхнув суддю, за що отримав вилучення.
Президент та граючий тренер ФК Мостиська Андрій Шагало не став спокійно слідкувати за епізодом, а підійшов до арбітра і вдарив його рукою по голові.
Команда після цього відмовилась продовжувати гру, а рішення щодо результату винесе КДК Федерації футболу Львівської області.
Нещодавно напади на арбітрів скоїли фанати вінницької Ниви та луцької Волині.