Олімпік проведе брифінг щодо неотримання атестату на УПЛ – клуб обіцяє сенсаційні факти

Донецький Олімпік опублікував заяву стосовно неотримання атестату на участь в УПЛ у наступному сезоні.

Владислав Гельзін / ФК Олімпік

Владислав Гельзін / ФК Олімпік

"У зв'язку з відмовою Української асоціації футболу у видачі ФК Олімпік атестату на сезон УПЛ-2019/20 керівництво донецького клубу прийняло рішення провести брифінг, на якому представники клубу висловлять свою позицію щодо ситуації.

до речі
відео дня
реклама

Крім того, представники футбольного клубу нададуть сенсаційні факти щодо проблем в українському футболі". – йдеться у заяві на офіційному сайті Олімпіка.

Нагадаємо, Олімпік не отримав атестат через дискваліфікацію молодіжних команд за участь у договірних матчах.

Наші за кордоном: Зозуля тягне Альбасете, фірмовий стиль Льопи, стабільність Олійника, Рибалка двічі засмучує чемпіона

реклама