Новачок Шахтаря приєднався до команди перед дуеллю з Ренном в Лізі Європи
Форвард Шахтаря Кевін Келсі повернувся до розташування "гірників".

Кевін Келсі / фото: ФК Шахтар
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Венесуельський нападник після завершення молодіжного чемпіонату Південної Америки нарешті приєднався до Шахтаря, повідомляє офіційний сайт "гірників".
реклама
Келсі вже прибув до столиці Польщі, де зараз "помаранчево-чорні" готуються до матчу Ліги Європи з Ренном, та завітав на тренування команди. Втім, участь венесуельця в поєдинку майже виключена.
Зауважимо, що Келсі до переходу в Шахтар виступав за уругвайський Бостон Рівер, де в 31 поєдинку забив 5 голів та віддав 1 результативну передачу.