Новачок Першої ліги оголосив про відхід тренера – наставник встановив з клубом історичне досягнення
Український фахівець Володимир Васютик вирішив залишити Ужгород.

Володимир Васютик / ФК Ужгород
Головний тренер Ужгорода Володимир Васютик покинув закарпатську команду, повідомляє офіційний сайт клубу.
реклама
Під час зустрічі між керівництвом та наставником сторони вирішили не продовжувати співпрацю. Про те, хто замінить 51-річного тренера стане відомо найближчим часом.
Нагадаємо, Васютик очолив Ужгород у липні 2020-го року і вперше в історії зумів вивести команду у Першу лігу з другої сходинки, набравши 55 очок.

