"Не бачив такого за 50 років, що я у футболі": голкіпер Гента отримав відкритий перелом ноги у матчі зі Зорею

Головний тренер Гента Хейн Ванхазебрук висловився про головний епізод матчу Ліги конференцій проти Зорі (4:1).

Поль Нарді / фото:  EPA

Поль Нарді / фото: EPA

Бельгійці дуже легко розгромили Зорю й гарантували собі вихід у плей-офф. Однак радісну подію затьмарила травма Поля Нарді. Голкіпер отримав відкритий перелом ноги, просто вибиваючи м'яч.

до речі
відео дня
реклама 21+

"Немає ні ейфорії, ні радості від результату. Це справді безпрецедентно. Нога, яка просто ламається без контакту, я ніколи не бачив такого за 50 років, що я у футболі.

Це не має нічого спільного з його зв’язками чи щиколоткою. У нього зламана нога. Лікарі університетської лікарні Гента справді герої, будемо сподіватися, що все знову буде добре", – цитує Ванхазебрука HNL.

Зоря розгромно програла Генту і де-юре вилетіла з Ліги конференцій – кіпер бельгійців отримав жахливу травму

реклама