Н'Діайе, Каплієнко та Сільвіо залишили Чорноморець

Одеський Чорноморець попрощався з рядом виконавців.

Алассан Н'Діайе / ФК Чорноморець

Алассан Н'Діайе / ФК Чорноморець

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Чорноморець оголосив про припинення співпраці з сімома футболістами. Мова йде про Алассана Н'Діайе, Віталія Каверіна, Олександра Каплієнка, Сільвіо та Андрія Федоренка, а також Олександра Гутора, про чий відхід повідомлялося раніше, та Володимира Барілка, який завершив кар'єру. Про це пише офіційний сайт одеситів.

до речі
відео дня
реклама

Також Чорноморець залишив Денис Васін.

реклама