Наставник Брешії вигнав Балотеллі з тренування

Одіозний форвард Брешії Маріо Балотеллі знову опинився у центрі скандалу.

Маріо Балотеллі / Фото з відкритих джерел

Маріо Балотеллі / Фото з відкритих джерел

Нападник футбольного клубу Брешія Маріо Балотеллі не зміг закінчити тренування разом зі своїми одноклубниками і достроково покинув футбольне поле. За інформацією видання La Gazzetta dello Sport, головний тренер команди Фабіо Гроссо відсторонив Балотеллі від занять з командою. Головна причина такого рішення – ледачість 29-річного форварда, який не викладається на 100%.

до речі
відео дня
реклама 21+

Скандальний футболіст одразу ж пішов до роздягальні, а потім і зовсім покинув тренувальну базу клубу. Цікаво, що прес-служба ФК Брешія спробувала применшити значення цього інциденту, заявивши, що гравець покинув тренування після заміни у двосторонньому матчі.

Нагадаємо, Балотеллі перейшов у стан Брешії минулого літа на правах вільного агента. Останнім його клубом був французький Марсель.

"Кажу гравцям: "зніміть труси і я подивлюся, чи є у вас яйця". У половини – немає": брутальна роль геніталій у футболі

реклама