"Можна без цього", – відео епізоду, через який посварилися Фонсека та Хацкевич

У мережі з'явилося відео епізоду з поєдинку Динамо – Шахтар (1:0), через який після матчу посварилися головні тренери команд Олександр Хацкевич і Паулу Фонсека.

Паулу Фонсека / ФК Шахтар

Паулу Фонсека / ФК Шахтар

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

На відео з кінцівки поєдинку керманич "біло-синіх" ловить м'яч, який вибили "динамівці" за межі поля, але не віддає його гравцю "гірників", а відкидає далі.

до речі
відео дня
реклама

Після матчу головний тренер Динамо Олександр Хацкевич заявив, що дізнався від Фонсеки багато нового про себе, натякнувши на особисті образи та лайку від португальця.

У відповідь Фонсека розповів, що лише сказав білоруському фахівцю, що можна перемагати без цього. Керманич "гірників" також заперечив інформацію про образи на адресу Хацкевича.

YouTube video thumbnail for video ID: he-iK7k812g
реклама