Мороз розповів, як планує співпрацювати з Луческу

Тренер Динамо U-21 Юрій Мороз поділився планами щодо підготовки команди під час міжнародної паузи.

Юрій Мороз / Сайт Динамо

Юрій Мороз / Сайт Динамо

"Зараз у нас вихідні, збираємося на базі 29 серпня і приступаємо до роботи. Поки немає інформації, хто залишиться з нами, а хто буде займатися з першою командою. У форматі діалогу з Мірчею Луческу обговоримо, що потрібно, щоб ми були поруч з основою.

до речі

відео дня
реклама 21+

Тренувальний процес не зміниться, а склад команди може помінятися. Про спаринги не можу поки сказати точно, чекаємо 29 серпня і тоді будемо володіти більш конкретною інформацією. Але на 4 вересня плануємо контрольний поєдинок із Динамо U-19", – цитує слова Юрія Мороза офіційний сайт киян.

Зазначимо, наразі у чемпіонаті України пауза через матчі національної збірної. УПЛ відновиться 12 вересня – київське Динамо зіграє з Десною.

"Луческу став динамівським серцем": стьоб Суркіса, емоції екс-жони Шовковського і 2 причини перемоги Динамо над Шахтарем

реклама