Мірошніченко продовжив співпрацю з Олександрією
Екс-оборонець Карпат Денис Мірошніченко продовжить виступати за клуб з Олександрії.

Денис Мірошніченко / ФК Олександрія
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Сьогодні сторони узгодили всі деталі нової угоди та перепідписали контракт, повідомляє офіційний сайт клубу. За олександрійців Мірошніченко виступатиме ще мінімум два роки.
"Я щасливий, що можу продовжити свою кар'єру в Олександрії. Дякую президенту клубу та головному тренеру за довіру. Переконаний, що ці два роки будуть для мене особисто, і для команди вцілом, дуже цікавими, адже попереду дуже багато серйозної роботи", – цитує захисника прес-служба олександрійців.
Нагадаємо, що Мірошніченко перейшов в Олександрію минулого року, а в сезоні, що завершився, зіграв 35 матчів за "жовто-чорних" у всіх турнірах, в яких відзначився 1 голом та 1 асистом.