Металіст 1925 офіційно попрощався з трьома гравцями – один з них перебрався до Європи

Харківський клуб вирішив відпустити кількох гравців напередодні поновлення Першої ліги.

Когут, Овусу та Сидоров / фото: ФК Металіст 1925

Когут, Овусу та Сидоров / фото: ФК Металіст 1925

Микита Ковальчук
Микита Ковальчук Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Металіст 1925 на офіційному сайті повідомив про відхід одразу трьох гравців на правах оренди до кінця сезону.

до речі
відео дня
реклама

Так, Раймонд Овусу продовжить сезон 2024/25 в австрійському Горні, Ігор Когут приєднався до Чорноморця, а Олексій Сидоров виступатиме за Колос.

Додамо, що Металіст 1925 посів п'яте місце у групі підвищення в класі Першої ліги, тож цієї весни харків'яни боротимуться за повернення до еліти українського футболу.

Динамо у вогняній перестрілці проти Зорі втратило очки – 36 ударів і подарунок Шахтарю в битві за чемпіонство

реклама