Ман Сіті зламав середняка-сенсацію і піднявся на третю сходинку АПЛ – потенційно прощальний гол де Брюйне
Манчестер Сіті та Вулверхемптон відкривали 35 тур чемпіонату Англії 2024/25. Рахунок та огляд матчу – на "Футбол 24".

Ман Сіті – Вулверхемптон – 1:0 / Photo by Alex Dodd - CameraSport via Getty Images
Ман Сіті під тиском боротьби за зону ЛЧ виглядав впевнено, втративши всього 2 очки у останніх 5 турах АПЛ. Здавалося б, на Етіхад приїхала немотивована команда з нижньої частини таблиці – що може піти не так? Втім, неймовірний Вулверхемптон мав ще кращу серію, вигравши 6 матчів поспіль.
Ерлінг Холанд після місячного лікування вперше потрапив до заявки Ман Сіті, однак поки лише запас. Можливо, Гвардіола хотів випустити свого бомбардира вже за 20 хвилин, бо "містяни" нічого не показували в атаці. Обмін негострими моментами, біганина в центрі поля – так минула половина тайму.
Ліга чемпіонів – спортивна подія, яку неможливо пропустити! Тож вмикай свої гаджети на гучність та спостерігай за найзапеклішими футбольними баталіями разом із HLIBNY DAR.
HLIBNY DAR. Витримана мʼякість. Тобі справжньому!

Першу нагоду створив Кунья, який влітку може опинитися в Манчестері, але червоному. Бразилець розкидав трьох опонентів, "вигриз" м'яч в центрі поля і розрізною передачею вивів двох партнерів на Едерсона. Все запоров Бельгард. Француз надто довго ухвалював рішення і віддав неточний пас Мунетсі, який навіть у шпагаті не дотягнувся до м'яча.

За 5 хвилин подвійний момент у Аїта-Нурі. Лівий латераль Вулверхемптона у своєму стилі підключився до атаки та двічі бив з вбивчої позиції – перша спроба прилетіла в стійку, а друга в ногу Гвардіола на лінії воріт.
Манчестер Сіті дзвіночок почув. Головною зброєю господарів став Доку, який на швидкості знищував опікунів. Бельгієць вивів на ударну позицію О'Райлі, однак Са витягнув з-під поперечки. На 35-й хвилині "вовків" вже не врятувало ніщо. Бернарду "перекусив" Андре і розігнав контратаку. Нестримний Доку замахом прибрав Догерті та покотив в центр карного майданчика. Де Брюйне одним дотиком забив один з останнх голів (а може й останній) за Ман Сіті.
До перерви більше згадати нічого, тому команди пішли відпочивати за мінімальної переваги підопічних Гвардіоли. Якщо перший тайм був нудним на половину, то другий на 90%. Манчестер Сіті бавився з вогнем, навіть не думаючи розвинути перевагу. Кунья хотів покарати "містян", але каркас знову прийшов їм на допомогу.
Вулверхемптон міг залишитися в меншості. Аїт-Нурі необачно зіграв з протяжкою і прямою ногою влетів у гомілку Бернарду. Цілком скидалося на червону, однак VAR не покликав Пітера Бенкса дивитися повтор.
Холанд на полі так і не з'явився, а партнери з горем навпіл довели справу до мінімальної перемоги. Ман Сіті піднявся на третю сходинку, обігнавши Ньюкасл на 2 очки. Вулверхемптон втратив розкішну серію та залишився 13-м.



