Лілль змінив власника через борги – новий проект очолив автор "казки" Ренна
Французький Лілль, який наразі лідирує в Лізі 1, отримав нове керівництво.

Олів'є Летанг / фото із соцмереж
Дізнавайся про перемоги першим.
"Раді оголосити про завершення передачі права власності від Victory Soccer Limited, що належить Жерару Лопесу, до Callisto Sporting S.a.rl, що належить Merlyn Partners SCSp", - йдеться в повідомленні прес-служби Лілля.
Новим генеральним директором клубу став Олів'є Летанг. Раніше цей функціонер працював у спортивному департаменті ПСЖ під керівництвом Леонардо, а останні три роки був президентом Ренна. Під керівництвом Летанга "червоно-чорні" досягли помітного прогресу, вершиною якого стала кваліфікація команди в групу Ліги чемпіонів.
Додамо, що вже колишній власник Лілля Жерар Лопес мав серйозні борги. Ще на початку свого правління він позичив у Elliott Management 275 млн євро, з який повернув лише половину. За інформацією france24.com, саме американський інвестиційний фонд наполягав на зміні власника клубу.
Варто зауважити, що негаразди в менеджменті не заважають команді демонструвати хороші результати. Лілль зумів пробитися у плей-офф Ліги Європи, а в чемпіонаті Франції наразі посідає перше місце в турнірній таблиці.
Заручник порівнянь з Клоппом і очікування див – Фавр був приречений у Дортмунді