Лідер Полісся не зіграє проти Шахтаря – відома причина
Полісся не зможе розраховувати на Бориса Крушинського найближчим часом.

Борис Крушинський / Фото ФК Полісся

Дізнавайся про перемоги першим.
Полісся зазнало кадрової втрати на старті нового сезону. Півзахисник Полісся Борис Крушинський вибув на деякий час, повідомляє ТаТоТаке.
Пошкодження, яке Крушинський зазнав наприкінці матчу проти Зорі (1:2), виявилося серйозніше, ніж очікувалося. За даними джерела, у лідера Полісся діагностували травму задньої поверхні стегна.
Тепер Крушинський пропустить близько місяця через пошкодження. У найкращому випадку Борис повернеться до матчу із Кривбасом у 7 турі чемпіонату України 2026/27.
Відзначимо, що у наступному матчі Полісся зіграє проти донецького Шахтаря у суботу, 29 серпня. Початок центрального поєдинку 4 туру української Прем'єр-ліги заплановано на 18:00 за київським часом.
Цього сезону Борис зіграв у 5 матчах за Полісся в офіційних турнірах (УПЛ та кваліфікація Ліги конференцій), провівши на полі сумарно 450 хвилин. За цей час Крушинський встиг оформити результативну передачу.
