Легенда Ювентуса очолив 21-разового чемпіона на батьківщині – для нього це перший досвід в елітному дивізіоні

Штефан Ліхтштайнер зробив різкий стрибок у своїй тренерській кар'єрі.

Штефан Ліхтштайнер / Фото прес-служби Базеля

Штефан Ліхтштайнер / Фото прес-служби Базеля

Андрій Булеца Журналіст

Базель на офіційному сайті оголосив про призначення іменитого екс-захисника на посаду головного тренера. Контракт розрахований до літа 2029 року.

до речі

відео дня
реклама 21+

Ліхтштайнер мав успішну ігрову кар'єру – Лілль, Лаціо, Ювентус (258 матчів, 7 Скудетто), Арсенал, 108 матчів за збірну Швейцарії. Втім, 42-річний фахівець вперше тренуватиме клуб елітного дивізіону. Раніше він працював лише з юнаками Базеля і нижчоліговим Веттсвілем.

"Рот-блау" минулого сезону виграли свій 21-й титул чемпіона Швейцарії, перервавши 8-річну "засуху". Нинішня кампанія складається для Базеля непросто. Творець чемпіонства Фабіо Челестіні втік у московський ЦСКА, а наступник Людовік Маньєн не впорався – всього 4-та позиція в чемпіонаті (відставання від лідера Туна аж 10 очок), місце поза зоною плей-офф у Лізі Європи.

до речі

реклама