Легіонер Металіста покинув харків'ян безкоштовно, не зігравши жодного матчу – Ярославський називав його супергравцем

Вінгер Паулінью Бойя остаточно втік з Металіста.

Паулінью Бойя / фото: ФК Мірассол

Паулінью Бойя / фото: ФК Мірассол

Микита Ковальчук
Микита Ковальчук Журналіст

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Бразильський Мірассол у своєму Instagram оголосив про трансфер Паулінью Бойї.

до речі
відео дня
реклама

За інформацією Transfermarkt, вінгер став повноцінним гравцем Мірассола, покинувши Металіст безкоштовно. Свого часу харківський клуб віддав за Паулінью Бойю 1,6 млн євро, а президент харків'ян Олександр Ярославський називав його "супергравцем".

Нагадаємо, Бойя – вихованець Сан-Паулу. До переходу в Металіст встиг пограти за португальський Портімоненсе і бразильський Жувентуде. У складі Металіста взяв участь у кількох спарингах, однак війна не дозволила бразильцю зіграти бодай одну офіційну секунду за харків'ян. З березня 2022-го виступав в орендах за Амеріка Мінейру та японський Кіото Санга.

Шахтар і 14 гравців "на вихід": кого позбутися, а на кому – заробити?

реклама