Леал: В збірної України хороші шанси поборотися за вихід на Євро-2020

Аналітик Шахтаря Тіагу Леал вважає, що збірна України зможе потрапити до фінальної частини Євро-2020.

Тіагу Леал / фото: ФК Шахтар

Тіагу Леал / фото: ФК Шахтар

"Хороший результат для України. Португальці сьогодні – чинні чемпіони Європи, і вони були фаворитами, тим більше на своєму полі. Однак українська збірна провела відмінний поєдинок, чудово боролася, тому і результат абсолютно справедливий.

до речі
відео дня
реклама 21+

За кого вболівав? Важке питання. Все-таки Португалія – ​​наша рідна країна назавжди. Звичайно, і з Україною пов'язують особливі почуття, проте в момент істини серце все одно португальське.

Багато футболістів збірної України виступають разом в Шахтарі. У них є налагоджені процеси, взаємозв'язку, плоди щоденної праці. На мій погляд, саме це є великою перевагою.

до речі

Я згадую 2004 рік, коли збірна Португалії формувалася в основному з представників Порту, ​​відповідно, обидві команди були дуже сильні. В України хороші шанси поборотися за вихід на Євро", – цитує Леала прес-служба "гірників".

відео дня
реклама