Ювентус на останніх секундах втратив перемогу над Лаціо – джокер знову врятував Індзагі-молодшого

У рамках 7-го туру італійської Серії А римський Лаціо та туринський Ювентус не виявили сильнішого. Звіт поєдинку читайте на "Футбол 24".

Роналду забиває перший м'яч / LaPresse

Роналду забиває перший м'яч / LaPresse

Обидві команди жваво розпочали матч на Стадіо Олімпіко, обмінявшись небезпечними атаками вже в стартові хвилини. А вже на 8-й вперше ветерана Рейну на пильність перевірив не менш досвідчений Роналду – з ударом португальця іспанський кіпер впорався. Римляни відповіли пострілом Мурікі з середньої дистанції, який на себе прийняв Бонуччі.

до речі
відео дня
реклама 21+

Та на 15-й хвилині Куадрадо ввірвався до штрафного з правого краю і прострілив у воротарський майданчик, звідки Кріштіану Роналду в стилі Ібрагімовіча переправив м'яч у сітку – 0:1!

Спершу Юве продовжив контролювати хід поєдинку, проте "орли" швидко оговталися та активніше полізли вперед. Корреа пробив дуже неточно з-за меж штрафного, Деміраль перервав небезпечний простріл Раду, а згодом Мурікі міг забивати з кількох метрів, але не зміг дотягнутися до м'яча після скидки Мілінковіча-Савіча.

Ближче до 30-ї хвилини команди заспокоїлися, взявши паузу в атакувальних потугах. Не змирився з цим лише Корреа, який влаштував сольний прохід і увінчав його ударом – Щенсни не дрімав. На 37-й нагадав про себе і Роналду, пробивши з середньої дистанції, але м'яч просвистів поруч зі стійкою. А перед перервою зірковий форвард зобов'язаний був подвоїти перевагу "Старої синьйори": Кулусевскі класним пасом вивів португальця на оперативний простір, той покращив позицію і потужно пробив, проте влучив у стійку!

відео дня

На старті другої половини Лаціо та Юве обмінялися напівнагодами. Спочатку Кулусевскі опинився на вигідній позиції і не зумів акцентовано пробити. За кілька ж хвилин Марушіч цілив у дальню дев'ятку туринців, але трохи не влучив у ворота. За цим "б'янконері" свідомо віддали ініціативу римлянам, намагаючись упіймати господарів у контратаках.

реклама

Ця тактика кілька разів могла принести підопічним Пірло плоди. Зокрема, Рейна двічі ліквідував загрози від Роналду та Рабйо, а потенційно небезпечний момент для Даніло знівелював оборонець. Лаціо відповів черговим проходом Корреа, який Хоакін завершив пострілом – м'яч зачепив Бонуччі й пішов на кутовий.

А дві найреальніші можливості зрівняти рахунок створив Мілінковіч-Савіч. На 74-й хвилині серб прямим ударом з перспективного штрафного не зміг перекинути стінку. Натомість на 81-й хавбек виконав класний крос, але Марушіч із кількох метрів примудрився пробити прямісінько в Щенсни. Зате фінальний штурм "орлам" не вдався – у чотири додані арбітром хвилини Юве спокійно контролював м'яч у центрі поля, не давши хлопцям Індзагі-молодшого, здавалося, бодай надії на позитивний результат.

реклама

Але коли хронометраж матчу майже завершився ініціативу на себе вкотре взяв Корреа, протягнув м'яч до штрафного туринців і, зібравши на собі опонентів відкинув на Кайседо, а Феліпе розкішно розвернувся і пробив у дальній нижній кут – це 1:1!

реклама

Турнірна таблиця чемпіонату Італії

реклама