Колишній лідер Зорі продовжить кар'єру у складі екс-чемпіонів Бразилії

Екс-лідер Зорі, а донедавна гравець болгарського Лудогорця Рафаел Форстер, перейшов у бразильський Ботафого.

Рафаел Форстер / Твіттер ФК Ботафого

Рафаел Форстер / Твіттер ФК Ботафого

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

"З великою честю і гордістю оголошую про свій перехід в Ботафого. Ця команда не потребує додаткових коментарів, адже про її велич знають усі.

до речі
відео дня
реклама

Не передати словами мої відчуття. Щиро дякую всім за прийом. Буду робити все, щоб виправдати очікування", – написав гравець на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Нагадаємо, Форстер виступав за Зорю в сезоні 2016/17, а на початку вересня 2017-го перейшов до Лудогорця за 1,2 мільйони євро. У сезоні 2019/20 провів за болгарський клуб 18 матчів у всіх турнірах, забивши 2 м'ячі.

Ботафого входить до когорти найсильніших клубів Бразилії, однак востаннє чемпіонство команда завойовувала ще у далекому 1995 році.

"Після удару подумав, що світло вимкнули на стадіоні": капітан Зорі – про боротьбу з Динамо і чутки навколо команди

реклама