Кадар плюнув в бік арбітра після жовтої картки у матчі з Ворсклою
Захисник Динамо Тамаш Кадар залишився невдоволеним діями арбітра у матчі проти Ворскли.

Тамаш Кадар / Фото: соцмережі
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
Захисник київського Динамо Тамаш Кадар плюнув в сторону арбітра Анатолія Абдули, який обслуговував матч киян з Ворсклою.
реклама
Епізод трапився після попередження, виписаного угорцю за фол у боротьбі з Владиславом Кулачем. На момент плювка суддя відвернувся від Кадара і не помітив дій динамівця.
Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ поки не прокоментував інцидент.