Григорчук вигнав з Чорноморця ще 2 зірок – вихованці Динамо і Шахтаря повторили долю Ракицького

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук не зважає на статус гравця, якщо той не вписується в його бачення.

Роман Григорчук / Фото ФК Чорноморець

Роман Григорчук / Фото ФК Чорноморець

Андрій Булеца Журналіст

Керманич одеситів підтвердив, що нападник Олексій Хобленко та півзахисник Артем Габелок не мають майбутнього в його команді. Вони повтрили долю Ярослава Ракицького, з яким Чорноморець попрощався ще взимку.

до речі
відео дня
реклама 21+

"Ми, напевно, зробимо так, щоб ця інформація була офіційною, від клубу, а не тільки від мене. Зараз можу сказати: так, дійсно, клубом ухвалене рішення, що і Габелок, і Хобленко не будуть тренуватися з командою. Надалі з ними не будуть продовжені контракти", – заявив Григорчук на прес-конференції.

Додамо, що Хобленко у нинішньому сезоні провів за Чорноморець 16 матчів, оформивши 6 голів та 3 асисти. Вихованець Динамо перестав грати за "моряків" після 18 квітня, коли отримав 40 хвилин з лави запасних проти Пробоя (перемога 1:0).

Габелок випав зі складу ще минулого року. Востаннє вихованець Шахтаря виходив на поле 29 листопада, коли Чорноморець розгромно програв Ворсклі 0:3. Загалом у сезоні хавбек встиг провести 18 матчів, результативними діями не відзначався.

відео дня

За 4 тури до фінішу Першої ліги команда Григорчука йде на другій сходинці, яка гарантує пряме підвищення в УПЛ. Відрив Чорноморця від Лівого Берега складає 4 очки.

до речі
реклама