Хендерсон: Ліверпуль знав, що зможе зробити щось особливе на Енфілді
Півзахисник і капітан Ліверпуля Джордан Хендерсон прокоментував перемогу в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів над Барселоною (4:0) і вихід команди у фінал турніру.

Джордан Хендерсон / Getty Images
"Неймовірно. Я не думаю, що багато хто ставив на нас перед цією грою. Ми знали, що буде складно, але все ж можливо досягти позитивного результату. Віра в команду разюча. Ми знали, що зможемо зробити щось особливе на Енфілді. Подивіться на фанатів і гравців – це незвичайна ніч. Це найкраще, що може бути.
Ми хотіли відразу набрати темп. Вдалося забити швидкий гол, який нам істотного допоміг. Це був не простий матч. Ми знали, що якщо продемоструємо хоробрість і відданість, у нас буде шанс", – цитує Хендерсона BBC.
Нагадаємо, у першому матчі Ліверпуль поступився Барселоні на Камп Ноу з рахунком 0:3, але зумів на Енфілді забити чотири "сухих" м'ячі і пройти у фінал Ліги чемпіонів.

