Гвардіола висварив гравців Манчестер Сіті після поразки від Ньюкасла

Наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола провів виховну бесіду зі своїми футболістами після сенсаційної поразки у 24 турі АПЛ.

Рафа Бенітес та Хосеп Гвардіола / Фото: Манчестер Сіті

Рафа Бенітес та Хосеп Гвардіола / Фото: Манчестер Сіті

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

У матчі 24 туру Манечестер Сіті на виїзді поступився Ньюкаслу, хоча відкрив рахунок вже на початку матчу.

до речі
відео дня
реклама

Після поєдинку наставник "містян" 30 хвилин сварив своїх гравців, повідомляє Daily Mail.

Повідомляється, що іспанський фахівець був незадоволений тим, що команда не дотиснула Ньюкасл після першого забитого м'яча, перестала грати, а також була недостатньо агресивна.

Зазначимо, що Ліверпуль зіграв з Лестером внічию, відрив "мерсисайдців" від Сіті становить 5 очок.

Англійські та американські таланти рвуться в Бундеслігу – Санчо та Пулішіч показали зразковий приклад

реклама