Гвардіола: Ми розуміли, що там не було пенальті у ворота Шахтаря, VAR був би доречним

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував грубу помилку арбітра у матчі Ліги чемпіонів проти Шахтаря (6:0).

"Улюблений" рефері для України Віктор Кашшаї / Фото AFP

"Улюблений" рефері для України Віктор Кашшаї / Фото AFP

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

"Ми розуміли, що там не було пенальті. Нам не подобається забивати голи в таких ситуаціях, але Стерлінг сам не зрозумів, що відбувається. Він хотів зробити удар, але спіткнувся об траву.

до речі
відео дня
реклама

Зараз футбол дуже швидкий вид спорту, але мені не хочеться вибачатися за цей інцидент. Помилки трапляються в матчах. Звичайно, потрібно, щоб технічно суддям допомагали. VAR тут був би цілком доречним", – сказав Гвардіола в ефірі ТК Футбол 1.

Після 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар залишається на останній сходинці своєї групи, маючи в активі всього 2 очки.

Стерлінг вибачився перед Шахтарем за скандальний пенальті

реклама