Гутор покинув Чорноморець, – ЗМІ
Голкіпер Чорноморця Олександр Гутор покинув розташування одеського клубу.

Олександр Гутор / ФК Чорноморець
Будь в курсі спортивних новин першим
Білоруський воротар Олександр Гутор розірвав трудову угоду з одеським Чорноморцем, інформує Прессбол. Відзначимо, що контракт діяв ще півроку.
Дулуб: Чорноморець може втратити 6-7 гравців
Таким чином, 28-річний голкіпер шукатиме нове місце роботи в статусі вільного агента.
Нагадаємо, що Гутор став гравцем Чорноморця на початку вересня 2017 року та провів за одеську команду 12 матчів в УПЛ.
Голкіпер Чорноморця Гутор став першим за останні 18 років воротарем збірної Білорусі, який відбив пенальті
реклама