"Гравців привозять пачками", – Політило оцінив міжсезоння Олімпіка

Півзахисник Олімпіка Сергій Політило проаналізував підготовку донеччан до старту нового сезону.

Сергій Політило / ФК Олімпік

Сергій Політило / ФК Олімпік

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

"Був би гріх, якщо би й зараз не покращилася гра. Ми грали нарівні з обласними командами, потім із Першою лігою, тепер із Металістом 1925. Можливо, ми трохи краще готові. Час є, але його залишилося мало.

до речі
відео дня
реклама

До нас пачками приїжджають футболісти, всі нові. Якось намагаємося зігратися, тренерський штаб щось підказує. Слухаємо та намагаємося виконувати на полі", – розповів Політило в ефірі "Футбол 1".

До слова, вже 31 липня Олімпік стартує у новому сезоні УПЛ. У матчі 1-го туру донецький клуб зіграє на виїзді проти дебютанта ліги СК Дніпро-1.

реклама