Гравці "Динамо" запросили вболівальників на матч з "Бешикташем" в Лізі чемпіонів

Гравці "Динамо" просять вболівальників підтримати їх у завершальному матчі Ліги чемпіонів з "Бешикташем" на НСК "Олімпійський".

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Нагадаємо, матч 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів “Динамо” – “Бешикташ” відбудеться 6 грудня на НСК “Олімпійський”. Початок о 21:45.

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу

реклама