"Газонне дербі", – Миколаїв продовжує тролити Чорноморець

Представники ФК Миколаїв не втрачають свого почуття гумору.

Миколаїв тролить Чорноморець

Миколаїв тролить Чорноморець

Миколаїв у твіттері анонсував товариський матч з Чорноморцем.

Представники першолігового клубу дотепно прикрили емблему "моряків" шматком газону.

до речі
відео дня
реклама

Нагадаємо, раніше Чорноморець приховував на фото своїх потенційних новачків, прикриваючи їхні обличчя шматком газону за допомогою комп'ютерної графіки.

Після 17-ти турів Першої ліги Миколаїв посідає 9-те місце, маючи в активі 19 очок.

реклама