Гармаш розірвав контракт із Динамо, – джерело
Ветеран Динамо Денис Гармаш припинив співпрацю з київським клубом.

Денис Гармаш / фото: ФК Динамо Київ
Дізнавайся про перемоги першим.
Динамо розірвало контракт із Гармашем за обопільною згодою сторін, інформує Динамо Киев Inside. Офіційно щодо цього оголошень не було.
реклама
Раніше повідомлялось, що Денис завершує свій трансфер до хорватського Осієка, але виникли проблеми з виїздом із України. Мірча Луческу ж не розраховує на ветерана та навіть не вніс його до заявки УПЛ на цей сезон.
Нагадаємо, контракт Гармаша з Динамо був чинним ще 2 роки. Хавбек відіграв за "біло-синіх" 361 матч, відзначився 54 голами та 45 асистами.