Фонсека: Ми ризикували наприкінці гри, таке більше не мусить повторитися

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував перемогу над "Істанбул Башакшехіром" у першому матчі плей-офф Ліги Європи.

Паулу Фонсека / ФК "Шахтар"

Паулу Фонсека / ФК "Шахтар"

"Старалися грати біля чужих воріт, більше в атаку. Забили два голи у першому таймі, могли й більше. Суперник загалом мав лише один момент. Класно відіграли в обороні. Після перерви також контролювали гру. Ситуація з пенальті? До цього біля наших воріт не було небезпеки. Вітаю команду з перемогою.

Ми грали з одним форвардом? Коваленко також багато діяв на атаку. Феррейра добре тренується, а сьогодні вийшов на поле і допоміг нам. Я задоволений і ним, і грою. Я роблю свій вибір стартового складу по тому, як гравці себе проявляють протягом тижня до гри. Це ніяк не пов'язано з минулим. Це абсолютно моє бачення, і я йому довіряю.

Зараз деякі матчі ми граємо за схемою 4-2-3-1, команда добре себе проявляє. Ми продовжуватимемо грати за цією схемою, але все буде залежати від гри. Якщо буде потрібно, я виставлю двох нападників.

Я хочу, щоб команда грала у атакувальний футбол. А наприкінці гри ми почали ризикувати. Такого більше не мусить повторитись. Я б хотів, щоб мої гравці зберігали спокій до фінального свистка.

реклама
відео дня

Степаненко? Він стає кращим, це цінний гравець для нашої оборони та атаки. Мені ще подобається, що він завжди намагається грати вперед. Я це ціню. Вірив увесь поєдинок, що здобудемо перемогу", – зазначив португальський фахівець.

"Шахтар" переміг "Істанбул Башакшехір" у Туреччині

А що ви думаєте з цього приводу? Напишіть у коментарях

реклама