Фанати "Ліверпуля" та "Севільї" влаштували жорстоку бійку на "Санкт-Якоб Парк"

Напередодні фінального матчу Ліги Європи відбувся неприємний інцидент за участі фанатів "Севільї" та "Ліверпуля".

Бійка на "Санкт-Якоб Парк" / getty images

Бійка на "Санкт-Якоб Парк" / getty images

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Десятки уболівальників обох команд зійшлися в кулачному бою на "Санкт-Якоб Парк" за декілька хвилин до початку гри.

На щастя, у розбірки фанів вчасно втрутилися представники правопорядку, які затримали найбільш активних хуліганів.

реклама