Екс-зірка Арсенала може стати одноклубником Забарного – Ньюкасл у конкурентах

Голкіпер Саутгемптона Арон Ремсдейл може повернутися в Борнмут цього літа.

Ремсдейл проти Холанда / Carl Recine/Getty Images

Ремсдейл проти Холанда / Carl Recine/Getty Images

Володимир Пастух Журналіст

Саутгемптон офіційно покинув АПЛ за підсумками цього сезону. Виліт команди змусить "святих" продавати своїх лідерів, і на Аарона Рамсдейла вже знайшлося 2 претенденти – Ньюкасл та Борнмут, повідомляє TBR Football.

до речі

відео дня
реклама

Ремсдейл вже виступав за команду Іллі Забарного з 2017 по 2020 роки, періодично відправляючись в оренди, поки не перейшов у Шеффілд Юнайтед на постійній основі, який у 2021 році продав його в Арсенал.

Ньюкасл бачить в Ремсдейлі спадкоємця для травматичного Ніка Поупа, якому вже 32 роки. А Борнмут розглядає свого екс-гравця у випадку, якщо не вдасться викупити Кепу із Челсі.

Додамо, що в Саутгемптон Ремсдейл перейшов перед початком поточного сезону. На його рахунку 24 матчі за "святих", в яких він пропустив 53 голи.

Ярмолюк стримав Челсі, Ліверпуль зазнав сенсаційної поразки від Фулхема, Саутгемптон оформив рекордний виліт з АПЛ

реклама