Екс-захисник Металіста та Карпат підсилив команду Маркевича

Захисник білоруського Мінська Євген Зубейко вирішив втретє повернутись у Чорноморець.

Євген Зубейко / Фото з відкритих джерел

Євген Зубейко / Фото з відкритих джерел

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

30-річний український захисник Євген Зубейко перейшов до одеського Чорноморця, повідомляє офіційний сайт клубу. Це вже третє пришестя футболіста у команду "моряків": Євген у 2008 році розпочав тут дорослу професіональну кар’єру футболіста, а згодом, з 2017 по 2018 рр., ще один сезон захищав кольори одеської команди.

до речі
відео дня
реклама

Наставник команди Остап Маркевич розраховує на досвід гравця, який окрім Південної Пальміри встиг пограти за Металіст, Карпати та Олімпік, а також російський Тосно та білоруський Мінськ.

Новачок Динамо ставав чемпіоном і зганьбив Ракицького в Росії – тепер Беніто допомагатиме Циганкову

реклама