Екс-тренер Олександрії офіційно працевлаштувався в клубі Першої ліги
Колишній тренер Олександрії Олександр Ломко отримав нове місце роботи в клубі, щоправда, нижче у класі.

Олександр Ломко / колаж: ФК ЮКСА

Микита Ковальчук Журналіст
Прес-служба ЮКСА повідомив про прихід Олександра Ломка на посаду асистента головного тренера команди.
реклама
Умови контракту фахівця не розголошуються. Останнім місцем роботи Ломка була Олександрія, звідки його було звільнено взимку 2022 року. Там він працював помічником головного тренера, а також старшим тренером команди U-21.
До слова, ЮКСА посів четверте місце в групі Б, розташувавшись у чемпіонській групі. Таким чином, команда навесні буде боротись за путівку до еліти українського футболу.
Україна здолала Хорватію та залишилась в лідерах групи жіночої Ліги націй

