Екс-легіонер Львова продовжить кар'єру в Першій лізі, – ЗМІ

Колишній гравець Львова Вісенте Де Паула може повернутись до України, але не до української Прем'єр-ліги.

Вісенте Де Паула /фото: ФК Львів

Вісенте Де Паула /фото: ФК Львів

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Вісенте приєднається до Гірник-Спорта на правах вільного агента, повідомляє Sportarena.

до речі
відео дня
реклама

Останнім його клубом став албанський Бюліс, який він покинув ще влітку минулого року. Вісенте виступає на позиції правого півзахисника та оборонця та захищав кольори Львова з 2019 по 2020 роки.

Відзначимо, що Гірник-Спорт наразі посідає 8 місце у Першій лізі, маючи 32 очки після 22 зіграних турів.

"Зінченко показав, чому Гвардіола йому довіряє": українця сварять і знайшли прогрес перед 1/2 ЛЧ та битвою за трофей

реклама