Екс-легіонер Львова продовжить кар'єру в Першій лізі, – ЗМІ
Колишній гравець Львова Вісенте Де Паула може повернутись до України, але не до української Прем'єр-ліги.

Вісенте Де Паула /фото: ФК Львів
Будь в курсі спортивних новин першим
Вісенте приєднається до Гірник-Спорта на правах вільного агента, повідомляє Sportarena.
реклама
Останнім його клубом став албанський Бюліс, який він покинув ще влітку минулого року. Вісенте виступає на позиції правого півзахисника та оборонця та захищав кольори Львова з 2019 по 2020 роки.
Відзначимо, що Гірник-Спорт наразі посідає 8 місце у Першій лізі, маючи 32 очки після 22 зіграних турів.