Джулай: АЕК може бути неприємним для Динамо Хацкевича

Відомий український коментатор відреагував на результати жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи.

Буяльський і Мораєс / фото Олександра Осипова

Буяльський і Мораєс / фото Олександра Осипова

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Київське Динамо в першому раунді плей-офф Ліги Європи зіграє з грецьким АЕКом. Свою думку про майбутнього суперника киян висловив Дмитро Джулай у власному твітері.

до речі
відео дня
реклама

"Зараз серйозні експерти звісно повідомлять, що вони не розуміють, як можна не пройти "якийсь" АЕК. Однак зазначу, що це досить компактна команда, якій не так легко забити. Суперник з таким стилем може бути неприємним для Динамо Хацкевича", – відзначив коментатор.

Головний тренер АЕКа Хіменес: Не хотів, щоб випало Динамо

реклама