Львів покинуть двоє гравців слідом за Тейлором, – ЗМІ

Ще двоє футболістів Львова попрощаються із командою після відходу Лукаса Тейлора.

Львів / ФК Львів

Львів / ФК Львів

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Аугусто та Кауе покинуть Львів, повідомляє Betnews365. Клуб наразі веде роботу над розривом контрактів із ними.

до речі
відео дня
реклама

Раніше команду покинув один із її лідерів Лукас Тейлор, оскільки завершився термін оренди у Палмейраса.

Аугусто зіграв у 12 матчах за "левів", тоді як Кауе – лише 3.

реклама