Дулуб попрощався з Чорноморцем? Ніяких рішень поки немає, – генеральний директор клубу

Генеральний директор Чорноморця Анатолій Місюра прокоментував чутки про можливу відставку Олега Дулуба.

Олег Дулуб

Олег Дулуб

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Як можна бути незадоволеним Дулубом? Це професійна людина, яка прийшла, вникла у ситуацію і мобілізувала гравців.

до речі
відео дня
реклама

Нічого не знаю про те, що Дулуб попрощався з командою. Мені він нічого не говорив. У мене з ним переговори по телефону, спілкуємося і готуємося плідно до зимових зборів. Зараз Дулуб відпочиває з сім'єю на батьківщині.

У нас чинний контракт до травня. Ніяких рішень поки немає. Я не знаю, про які перспективи розвитку говорить Дулуб. Ми робимо все, що команда розвивалася, піднімаємо дитячу академію. А чутки давно ходять – без цього в Одесі нецікаво жити", розповів Місюра в інтерв'ю Думская.

Дулуб: Зимою залишу Чорноморець? Я не буду нічого коментувати чи спростовувати

реклама