Дуелунд прагне остаточно покинути Динамо

Півзахисник "біло-синіх" Міккел Дуелунд, який на правах оренди виступає за Неймеген, хоче, щоб за підсумками сезону нідерландці викупили його контракт в українців.

Міккел Дуелунд / Getty Images

Міккел Дуелунд / Getty Images

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Я хотів би залишатися в Неймегені і на наступний сезон. Але я не знаю, які справи з можливим викупом мого контракту.

до речі
відео дня
реклама

Якщо ти граєш мало протягом трьох років, то тобі треба знову знайти свій ритм. Після травми мені доведеться знову виборювати своє місце. Думаю, що мені було б добре залишитися в Неймегені. Але спершу треба закінчити цей сезон. Коли його буде завершено, ми подивимося, що може статися", – цитує Дуелунда Omroep Gelderland.

Нагадаємо, в угоді з Неймегеном передбачена опція викупу контракту Дуелунда – вона може бути активована до кінця терміну дії оренди, тобто до 30 червня 2022 року. У поточному сезоні Дуелунд провів за нідерландців 15 матчів у всіх турнірах, в яких забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі.

Динамо і перерва на Самбу: чому Луческу ігнорує перлину росіянина, яку вже оцінили Баварія та Ман Сіті

відео дня
реклама