Динамо відпустить двох гравців в оренду до європейських клубів – є принципова домовленість, – ЗМІ

Київське Динамо продовжує проводити кадрові зміни в складі перед стартом сезону 2024/25.

Олександр Сирота / фото: ФК Динамо

Олександр Сирота / фото: ФК Динамо

Микита Ковальчук
Микита Ковальчук Журналіст

Динамо досягло принципової домовленості щодо оренди Сергія Булеци та Олександра Сироти до закордонних клубів, повідомляє ТаТоТаке.

до речі
відео дня
реклама

Булеца проведе наступний сезон у складі польської Лехії (оренда на 1 рік), а Сирота приєднається до Маккабі Хайфа (також на 1 рік, але передбачена опція викупу за суму 2,5 млн доларів).

Відзначимо, що Булеца провів минулий сезон у польському Заглембе, відіграв у 30 поєдинках, відзначившись голом та 4 асистами. Сирота відіграв 20 матчів за Динамо минулого сезону, записавши до свого активу 1 асист.

Динамо без лідерів вирушило на збір до Австрії – попереду дуелі з Шальке і європейським віце-чемпіоном

реклама