Динамо прибуло на перший тренувальний збір до Австрії
Київський клуб незабаром розпочне підготовку до сезону 2019/2020.

Олександр Хацкевич / Фото ФК Динамо
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Перші світлини після прибуття до Австрії опублікував твіттер Динамо.
реклама
Судячи з фотографій, команда і тренерський штаб столичного гранду перебувають в чудовому гуморі і готові до інтенсивної роботи. Австрійський Інсбрук зустрів їх приємною сонячною погодою.
Раніше Динамо опублікувало список гравців, на яких Олександр Хацкевич розраховує під час літніх зборів.







