Динамо підсилилось двома гравцями Львова
"Біло-сині" отримали двох досить неочікуваних новачків.

Владислав Герич (праворуч) / фото: ФК Львів
Всі інсайди про зірок збірної України.
Владислав Герич та Тарас Михавко потрапили до заявки Динамо на наступний сезон, повідомляє офіційний сайт УПЛ.
реклама
Обидва належали Львову та приєднались до "біло-синіх" після проходження перегляду. За інформацією Динамоманії, і Герич, і Михавко виступатимуть за юнацьку команду.
В минулому сезоні Герич зіграв 23 матчі та забив 5 голів за юнацьку команду Львова, а також тричі з'являвся на заміну в поєдинках УПЛ. Михавко провів 27 матчів та забив 2 голи за Львів U-19. На рахунку Тараса 4 матчі в УПЛ.
Хацкевича зрадили найближчі соратники – ще однієї помилки його репутація не переживе