Динамо не змогло оскаржити покарання за мотивами расистського скандалу в Класичному
Динамо програло апеляцію на рішення КДК щодо порушень вболівальників у матчі 14 туру УПЛ проти Шахтаря.

Ігор Суркіс / Фото з відкритих джерел
Всі інсайди про зірок збірної України.
Рішення КДК покарати київський клуб залишається чинним, інформує офіційний сайт УАФ.
реклама
Динамо доведеться провести один домашній матч без глядачів (ще один матч умовно) та сплатити штраф у розмірі 500 тис. грн. Клуб може оскаржити рішення у Спортивному арбітражному суді (CAS) у м. Лозанна згідно зі встановленою процедурою.
Нагадаємо, поєдинок 14 туру між Динамо та Шахтарем був тимчасово перерваний через расистські вигуки фанатів киян на адресу бразильських легіонерів "гірників", особливо дісталося Тайсону.