Динамо досягнуло домовленості ще з одним спаринг-партнером

Київське Динамо продовжує планувати підготовку до другої частини сезону 2021/22.

Гравці Динамо  / фото: ФК Динамо

Гравці Динамо / фото: ФК Динамо

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Біло-сині" зустрінуться із сербською Інджиєю на другому зимовому зборі в Туреччині, повідомляє Telegram-канал Динамо Киев Inside.

до речі
відео дня
реклама

Зазначається, що наразі сторони досягнули попередньої домовленості. Деталі зустрічі (дата та час проведення поєдинку) стануть відомі пізніше, коли клуби завершать переговори. Додамо, що Інджия є лідером Першої ліги чемпіонату Сербії – другого за силою дивізіону.

Раніше повідомлялось, що "біло-сині" проведуть 4 спаринги під час зборів у Іспанії. Серед суперників – БАТЕ, Динамо Тбілісі, Кайрат та Шахтар Караганди.

Шевченко з нервами повертається на Сан-Сіро, Ель Класіко в Азії, Клоппа підозрюють в брехні – анонс кубкового мідвіку

реклама