Де Лаурентіс інфікувався коронавірусом – одіозний президент Наполі наразив на небезпеку масу людей

Президент Наполі Ауреліо Де Лаурентіс може спричинити епідемію COVID-19 серед керівників клубів Серії А.

Ауреліо Де Лаурентіс / АР

Ауреліо Де Лаурентіс / АР

Сьогодні стало відомо, що бос "партенопейців" здав позитивний тест на коронавірус, інформує La Repubblica.

до речі
відео дня
реклама

Характерні симптоми Де Лаурентіс мав упродовж кількох днів, однак вирішив, що це алергія на устриці і робити тест не поспішав. Більше того, 71-річний італієць відвідав вчорашнє зібрання керівників Серії А. Зазначається, що бос Наполі знімав захисну маску і часто спілкувався з іншими учасниками заходу. Тепер всі вони повинні здати тести і відбути мінімальний період ізоляції.

Нагадаємо, новий сезон Серії А розпочнеться 19 вересня. Наполі у першому турі поїде в гості до Парми.

Літаки, автомобілі та зйомки в кіно: новий власник Роми – нетиповий мільярдер, який спробує розбудити "сплячого велетня"

реклама