Де Дзербі поставив ультиматум керівництву Марселя після скандалу – стало відомо, чого вимагає екс-тренер Шахтаря

Тренер Марселя Роберто Де Дзербі попросив очільників клубу підписати гравців, які підійдуть для нової тактики команди.

Роберто Де Дзербі / Photo by Charlie Crowhurst/Getty Images

Роберто Де Дзербі / Photo by Charlie Crowhurst/Getty Images

Володимир Пастух Журналіст

Після численних скандалів Роберто Де Дзербі досяг компромісу з керівництвом Марселя, повідомляє Get French Football News.

до речі
відео дня
реклама 21+

"Якщо я залишуся, клуб підпише правильних гравців, щоб Марсель міг грати з 4 захисниками, вінгерами та десяткою. Я завжди грав з такою схемою, але тут довелось перелаштовуватись в середині сезону.

Це частина роботи менеджера, але мені важко працювати з іншим тактичним планом. Травми Луїса Феліпе і Леонардо Балерді сильно далися взнаки, а Кондогбія не є чистим центральним захисником", – пояснив останні невдачі Де Дзербі.

Додамо, що раніше Де Дзербі закривав команду на ніч на базі та відмовлявся проводити тренування через погані результати клубу.

Де Дзербі вкотре зганьбився, але втримав позицію, команда українця втратила можливість залетіти у зону Ліги чемпіонів

реклама