Чорноморець незабаром позбудеться трансферного бану – клуб хоче підписати одного з найкращих бомбардирів Першої ліги
"Моряки" готують підсилення команди.

Андрій Хома / ФК Прикарпаття-Благо

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Одеський Чорноморець найближчим часом позбудеться трансферного бану від ФІФА, повідомляє ТаТоТаке.
Джерело зазначає, що причиною покарання був незначний борг перед грузинським легіонером Лукою Чіквіладзе, який покинув команду влітку. З 19-річним гравцем вже розрахувалися, відповідні документи були подані у футбольні інстанції.
Крім того, Чорноморець планує підсилити свій склад. Одесити підписали особистий контракт з форвардом Прикарпаття-Благо Андрієм Хомою, який є одним з найкращих бомбардирів першого кола Першої ліги. У поточному сезоні нападник провів 18 матчів, забив 10 голів та віддав 3 асисти. Гравець буде заявлений за Чорноморець, щойно це стане можливим.